.

.

Лопата Вежба Малку Директно месо тело за Метал Серија Y Z 00 05 10 15 20 25 30 40 50 60 70 Лопата Вежба Носителот Внатрешни Coolant. (Големина : SD-10-S-67-XP25)

Лопата Вежба Малку Директно месо тело за Метал Серија Y Z 00 05 10 15 20 25 30 40 50 60 70 Лопата Вежба Носителот

мислење на клиентот:

DEN 7057.92
Достапност
Во достапна форма

1. Вежба во едно време.Еден перфорација, мулти-слој челик дупчење работата е завршена еднаш, нема потреба да се повлече. 2. Високо ефикасни дупчење.На севкупната ефикасност е 3-5 пати повисока отколку обичните пресврт вежба. 3. Висока прецизност.Одлични перформанси со висока прецизност.Дупчење дупка точност : +0.02 ММ - +0.15 ММ. 4. Exchangeable Структура.Внесете е променливо, висока прецизност интерфејс помеѓу вежба и да го внесете.Се гарантира висока прецизност чак и лесно да се промени. 5. Внатрешни coolant дизајн.Хидрауличен притисок за ладење.Плитки дупки 5kgs.Длабока дупка 10kgs-20kgs.Ладење дизајн може да се прошири на услугата живот.Опис : 1. Месо тело вид : Прав shank2. Мило Облик : Спирала Flute / Права Flute3. Дупчење опсег : 9.5 мм да 114mm Product Вклучувајќи : 1pcs Вежба Bit Note : Вметнете се исклучени во Лопата Вежба цена.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите