.

.

Exacompta каса Приемот Ролни, 80 мм Ширина, 72m Должина - 6 Ролни

Exacompta каса Приемот Ролни, 80 мм Ширина, 72m Должина - 6 Ролни

мислење на клиентот:

DEN 688.08
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Производителот гаранција може да не се применува.Погоден за каси.Секоја тек е 88 mm широк, 72m долго.Дијаметар е 80mm. 1 ply термички BPA free.Направени од 55 gsm хартија со FSC логото отпечатена на задната страна.Exacompta приемот ролни се погодни за каси.Ролни се 80 мм широк, 72m долги и имаат дијаметар на 80mm.Направени од 55 gsm хартија со FSC логото отпечатена на задната.Ролни се 1 ply термички BPA free и доаѓа во пакување од 6 ролни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите