.

.

Aayan Ѕид Монтирани Автоматско Гел Фармацевт Течен Сапун и Sanitizer Сензор за Движење Фармацевт

Aayan Ѕид Монтирани Автоматско Гел Фармацевт Течен Сапун и Sanitizer Сензор за Движење Фармацевт

мислење на клиентот:

DEN 1650.96
Достапност
Во достапна форма

Има 1000 ML на течен сапун, sanitizer, итн.Влезен напон : 110-240v и користете електричен адаптер за напојување фармацевт.Батеријата работи и/или Полначот работи.Автоматски систем со автоматски сензор овозможува брзо и лесно да се елиминира контаминацијата.Одлична страна хигиена решение за сите јавни места.Погоден за домови, ресторани, хотели, канцеларии, јавни тоалети, дома умивалници, дома кујни, бањи, канцеларии итн.Тоа е идеален за комерцијални, јавна употреба, или домашна употреба.Оваа автоматско фармацевт нуди елегантен изглед да се одржи на сите вашите омилени течни сапуни, sanitizers, итн.Има 1000 ML и се издржливи и долготрајни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите