.

.

Возење Рекордер, 4K Автомобил Цртичка Cam Автомобил DVR Автомобил Рекордер, Вграден WiFi & GPS, G-Sensor, Wdr, 2.4 LCD, 150 Степен Широк Агол Леќа, Јамка Снимањето, Движење Откривање,Па?

Возење Рекордер, 4K Автомобил Цртичка Cam Автомобил DVR Автомобил Рекордер, Вграден WiFi & GPS, G-Sensor, Wdr,

мислење на клиентот:

DEN 2116.80
Достапност
Во достапна форма

ПОВЕЌЕ информации за ПРОИЗВОДОТ ТЕХНОЛОГИЈА се ВКЛУЧЕНИ : автомобил табла камера со ф1.8 отворот и 6 стакло леќи, паркинг режим, движење откривање, 150°A + широк агол леќа, G сензор, циклус на снимањето, итен видео заклучување на време застаруваат видео, бавно Акција видео и поддршка до 128 GB вистински C10 картичка.Топло Совети : Класа 10, U3 Брзина Микро - Картичка за 4 K Видеото е потребно.Ние Препорачуваме : Класа 10, U3 Брзина Микро - Картичка.Max Поддршка : 128 GB; немојте ДА КОРИСТИТЕ било која од "Ултра" или "Општ Класа 10 за HD Видео" Картички.Пред користење, ве молиме да ја форматирате картичката да FAT32 на вашата камера.Ако ви треба да се користи Паркинг Монитор или 24/7 (Цело Време) функција, ве молиме да користите OBD моќ инсталација.Процесор : NOVATEK NT96660; Image Sensor : OV4689 Ултра Ниска Светло за Фотографирање 4 MP CMOS Сензор; Отворот Опсег : F/1.8 Случаен; 6-Стакло Широк Агол Леќа, Видео : H. 264 компресиран формат; 4 K Ултра-HD 2160 P @24fps,2.7 К 1440 P @30fps,2К 1296 P @30fps, Full HD 1080 P @30 4 K Цртичка Камерата може да снима видеа до резолуција од 2160p (Ultra-HD).150° Ултра Широк A+ леќа Агол на Гледање, овозможува поширок агол на гледање за да го фати оние важни детали страна.Широк Динамички Опсег (WDR).

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите