.

.

KIMISS Пак Сигналот Индикатор Релокација Вилушка Стегач за Полнење, Алуминиум Мотоцикл Модифицирани Пак Сигнал Светлина Планината Заградата 41mm Вилушка Прстиња (Sliver)

KIMISS Пак Сигналот Индикатор Релокација Вилушка Стегач за Полнење, Алуминиум Мотоцикл Модифицирани Пак Сигнал

мислење на клиентот:

DEN 546.96
Достапност
Во достапна форма

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. 【Високо-квалитетни Материјали】Направен од висок квалитет на алуминиум, анти- , долг животен век. 【Соодветни Видови】Погоден за сите модели со 39mm предници. 【Лесно да се Инсталира】Опремени со пред-drilled дупки и монтажа завртки за лесна инсталација. 【Мода】Видлив боја дизајн за да се зголеми враќање стапка на вашиот автомобил. 【ЗАБЕЛЕШКА】ве Молиме погледнете во описот за детални параметри на производот.Неискористени, сосема нов, обезбедување на квалитет.Направени од високо квалитетни алуминиумски легури, анти- , издржливи во употреба.Преселат на сврти сигнал светла.Доаѓа со пред-drilled дупки и монтажа завртки, лесно да се инсталира.Стабилни карактеристики, висока сигурност.

Клучни карактеристики

Material:
Aluminium Alloy
Color:
Silver/ Black (Optional)
Quantity:
1 Pair
Inner Diameter:
41mm/1.6in
Package Weight:
approx.171g/6.0oz
Fitment:
fit for All models with 39mm Fork Tubes
Package list:
1 * Pair of Turn Signal Mount Bracket :
Notes:
1. Please check the sizes before ordering to make sure this item is perfect apply for your motorcycle. :
2. It is easy to install, but professional installation is always recommended. :

Им се допаѓа и на купувачите