.

.

XJJZS Говорникот Картичка Говорникот Отворено Пренослив Безжичен Аудио на Bluetooth Звучник со 360° Опкружувачки Звук Ефект (Боја : Црна)

XJJZS Говорникот Картичка Говорникот Отворено Пренослив Безжичен Аудио на Bluetooth Звучник со 360° Опкружувачки

мислење на клиентот:

DEN 2947.92
Достапност
Во достапна форма

Со 360° сараунд ефект, звучен ефект детали се двојно поголема.Поврзување на Bluetooth вклучете ја камерата и притиснете го W копче за да направите фотографија.Новиот Bluetooth 10 метри пренос стабилна 5.0 светлина брзина на конекција.Долго траење на батеријата, непрекинато полнење уживање, висока капацитетот на батеријата и стабилни перформанси.Поддршка ТФ-картичка и двете и се игра.Со 360° сараунд ефект, звучен ефект детали се двојно поголема.Поврзување на Bluetooth вклучете ја камерата и притиснете го W копче за да направите фотографија.Новиот Bluetooth 10 метри пренос стабилна 5.0 светлина брзина на конекција.Долго траење на батеријата, непрекинато полнење уживање, висока капацитетот на батеријата и стабилни перформанси.Поддршка ТФ-картичка и двете и се игра.Саундтракот : Ru Feboron внатрешни магнетни sound Size : 65*62.7 mm Surface технологија : polishing Bluetooth верзија : V5.0 Bluetooth далечина : 10 meters Battery капацитет : 600mah (литиум батерија)Играње време : 2-5 hours Charging време : 1-2 hours Packing листа : 1 * speaker Note : 1. Ве молиме овозможи 0‑2cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Поради прирачник за мерење, на дозволената мерење на отстапување е 1-3cm.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите