.

.

Империал Официјално Лиценцирани NHL Мебел

Империал Официјално Лиценцирани NHL Мебел

мислење на клиентот:

DEN 8376.00
Достапност
Во достапна форма

Се земе вашата игра соба за да на следното ниво.Официјално лиценцирани од страна на NHL.Преголеми седиште и назад за дополнителна удобност.Извезена логото на потпирачи за глава.Мемориска пена во седиштето & поместена столовите.Уникатен торбичка за да се задржи игри додатоци корисна и заштитени. 350mm црна прав обложени најлон база & пеперутка навалите механизам.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите