.

.

XJJZS Двострано Магнетни Стакло Wiper Почиста 4 Опрема Прилагодливи Магнетна Сила за Двојно Глазирани Windows Погоден за Домашна Канцеларија Автомобил Стакло 4-40 mm

XJJZS Двострано Магнетни Стакло Wiper Почиста 4 Опрема Прилагодливи Магнетна Сила за Двојно Глазирани Windows

мислење на клиентот:

DEN 6717.84
Достапност
Во достапна форма

Висок Квалитет : Избраниот дебели магнет, погодни за стакло дебелина до 40мм, одлични ' рѓа отпор, издржливи.Безбедност : Двојно осигурување автоматски анти-краен случај,околните е затворен, без јаз, целата област на поддршка е повеќе стабилен, нема да депонија, не остави можност за клип, случајно пад на магнетни автоматски се Направи тоа лесно да ги собереш на железо прачки или клима.Ефикасна : Брзо да се прилагоди на магнетна сила на четири-брзина, one-touch магнетни прилагодување, едноставен и лесен.Лесно се Носат-Отпорни Пропаѓање : Лесно и на пазарот на енергија, може да го замени носат-отпорни, пропаѓање, пропаѓање може да се замени со ножици или ножеви да го продолжи животот на школка.Погодност : Интелигентно признае дебелина на стакло.внатрешниот избрише копчето нема да биде лесно да се притисне, и на чистењето е полесно, стакло е побезбедно, и кога дебелина на стакло е многу дебел, на конвексни копчето може да се притисне за да се прилагоди на стакло.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Type : двострано rub Specification : Погодни за стакло дебелина 4-40mm Usage : 1 чаша чистење метод (совет кон нагоре и надолу за да се обиде да се фаќа, целосно чистење на прашина од двете страни на стакло)2 сфати radian лесен удар (следете ги посочи насока на мозочен удар, мора да се сфати добар radian порелаксирана акција)3 лесно да заврши без да остават траги (зад аголот чисти кохерентна, нема мртви краеви, без да остават траги)Прво ги стакло над сунѓерот натопи со вода или измијте решение, палец тока на прстенот за да се спречи исклучување на јаже.со заштита на јаже половина се става во прозорецот на надворешната страна на стаклото, рака притисне во прозорецот од внатрешната страна половина, нежно слајд за чистење на стакло.Поради различни осветлување ефект и го следи поставување, вистински објект е боја може да не е точно ги рефлектираат боја на слики.

Клучни карактеристики

Suitable for glass thickness 4-40mm :
Usage:
1 glass cleaning method (tip toward up and down to try to rub, fully clean the dust on both sides of the glass)
2 grasp radian easy stroke (follow the pointed direction of the stroke, you must grasp a good radian more relaxed action) :
3 easy to finish without leaving traces (around the corner clean coherent, no dead ends without leaving traces) :
First wipe the glass above the sponge dip water or wash solution, thumb buckle on the ring to prevent off the rope. :
with the protection of the rope half placed in the window of the outside side of the glass, hand pressed in the window of the interior side half, gently slide to clean the glass. :
Due to different lighting effect and monitor setting, actual item's color may not exactly reflect color on pictures. :

Им се допаѓа и на купувачите