.

.

Koscacy Женска Квартал Zip Поло Маици На Кратки Ракави Брз Сува Голф, Тенис Спортски Блузи

Koscacy Женска Квартал Zip Поло Маици На Кратки Ракави Брз Сува Голф, Тенис Спортски Блузи

мислење на клиентот:

DEN 263.76
Достапност
Во достапна форма

100% Полиестер.Патент затворање.Влага Wicking Материјал - Направени од полиестер 100% полиестер, нашите поло маици може да апсорбира влага лесно и 4-начин се водат, мека и лесна за да ви овозможи да имаат подобро искуство при носење без разлика што ќе се направи.Спортски и Стилски : - Со единствена рамна заклучување semicircle шевовите дизајни и се достапни во различни бои за да изберете од, ќе изгледаат и се чувствуваат добро и исклучување на course.Zip до Јака - да се издвоите од толпата со нашиот штанд јака, кратки ракави, v деколте, голф кошула.Половина zip дизајн им овозможува на вратот покриеност, venting и лесен on-off.Разноврсна Use - Овие дише поло блузи се прекрасни за секоја прилика!Овој краток ракав атлетик блузи е suitabe за внатрешна и надворешна активности, или на повик носат.Како основни Т-Маица, лесно да се совпаѓаат со јакни, панталони, здолништа и сл.Лесни & Дише - Овие 1/4 патент тениски маици се супер мала тежина, дише и крајно удобен.А-линија полите и лабава одговара дизајн ви го чува на ладно и суво во текот на целиот ден долго.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите