.

.

За Порше 928 BMW 524td Фолксваген Passat A/C AC Експанзија Вентил Уред - BuyAutoParts 60-40258 Нови

За Порше 928 BMW 524td Фолксваген Passat A/C AC Експанзија Вентил Уред - BuyAutoParts 60-40258 Нови

мислење на клиентот:

DEN 777.60
Достапност
Во достапна форма

Гарантира Точна Одговара за лесна инсталација. 100% СОСЕМА НОВ, премија ISO/TS 16949 квалитет - тестиран да ги исполнуваат или надминуваат ОЕМ спецификации.Конструиран за супериорен издржливост, поддржан од една година, неограничен-километражата гаранција.Како еден од најголемите светски добавувачи на автомобилски делови, нашите делови се верува секој ден од механика и возило на сопствениците во светот.Оваа A/C Проширување Уред е произведени и тестирани за да силните OE стандарди за исклучителни перформанси.Изграден за непроблематична сопственост и 100% визуелно прегледано квалитет и тестирани, оваа A/C Проширување Уред е поддржани од страна на нашите 100% гаранција за квалитет.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите