.

.

4k@30Hz HDMI Преклопник +4k@60Hz HDMI Преклопник

4k@30Hz HDMI Преклопник +4k@60Hz HDMI Преклопник

мислење на клиентот:

DEN 335.76
Достапност
Во достапна форма

【3 Влезови 1 Излез Switch】Vilcome HDMI преклопник може лесно да стримувате видео од 3 HDMI уреди на 1 HDMI ТВ екранот или проектор, совршен за Xbox 360 Еден, PS3, PS4, Blu-ray плеер, DVD плеер, Roku Стап, компјутер и сл.Забелешка : ТОА НЕ се ПРИКАЖЕ ПОВЕЌЕ ЕКРАНИ ВО исто ВРЕМЕ, прикажи само 3 извори и 1 екранот во исто време. 【4 K Резолуција】HDTV 4 K (3840x2160 P) резолуција, 3 D приказ поддржани.За XBOX, ps4 про, roku тв стап или други HDMI 2.0 или 4 K 60 HZ уреди, ќе треба да се освежи го оценувате да 30 HZ. 【Plug And Play】Без дополнителни моќ е потребно.На 4 K HDMI splitter ќе добие моќ автоматски од изворот уреди преку HDMI порти. 【HD Аудио И HDCP во Согласност】 Аудио Формати : LPCM, DOLBY AC3, DTS7.1, Директен Стрим На Дигитални.Нема нарушување на аудио или видео запис, без одлагање во сигнал на пренос. 【Лесно Ракување】HDMI селектор кутија со оперативен прирачник прекинувач копчето, има копче-притиснете-префрлување функција, лесно се префрла три извор уреди на еден екран. 4 K HDMI Преклопник за повеќе HDMI Уреди.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите