.

.

KFidFran 3.7 V Батерија Носителот Случај Складирање Кутија 1 x 3.7 V 18650 10Pcs(3,7 V Batteriehalter Etui Aufbewahrungsbox 1 x 3,7 V 18650 10 Stück

KFidFran 3.7 V Батерија Носителот Случај Складирање Кутија 1 x 3.7 V 18650 10Pcs(3,7 V Batteriehalter Etui Aufbewahrungsbox

мислење на клиентот:

DEN 1814.40
Достапност
Во достапна форма

Нови генерички Батеријата за Чување Кутија со Држач За 1 x 3.7 V 18650 Battery.Net Тежина : 91g.Одлична За Употреба Во Eectronics Апликации И Мали Хоби Проекти.Пакет Содржина : 10 Компјутери Батеријата Случај Носителот.(Packungsinhalt : 10 Stück Batteriefachhalter.Батеријата Не Е Вклучена Овде.(Batterie ist hier nicht enthalten.KFid Fran 3.7 V Батерија Носителот Случај Складирање Кутија 1 x 3.7 V 18650 10 Pcs Descriptions : Оваа батерија кутија носителот , одговара за 1 x 3.7 V батерија 18650.Се применуваат отпорност на материјалот, професионално направена.Батеријата не е вклучена овде.Спецификации : Име на Производ : Батеријата Case Battery Тип : за 1 x 3.7 V Батерија 18650(не се вклучени овде)Вкупна Големина : 77 x 21 x 24mm / 3inch x 0.83 инчен x 0.94 инчен (L*W*H) Пакет Содржина : 10 Компјутери Батеријата Случај Holder Note : 1. Ве молиме да не ја користите оваа батерија кутија бесплатно, само го користите за 1 x 3.7 V батерија 18650 излез употреба.2. Ве молиме не го поврзете позитивни и nagative директно.3. Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас директно преку платформа, на секое прашање ќе одговори во 24hrs.3 volts Description во German3,7 V Batteriehalter Etui Aufbewahrungsbox 1 x 3,7 V 18650 10 Stück Neuer generischer Batterie-Aufbewahrungskoffer-Kastenhalter für 1 x 3.7 V 18650 Batterie.Nettogewicht : 91g Ideal für den Einsatz во elektronischen Anwendungen und kleinen Hobbyprojekten.Packungsinhalt : 10 Stück Batteriefachhalter.Batterie ist hier nicht enthalten.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите