.

.

Atongham Виткање Фан Жените Рачни Свила Виткање Фанови со Бамбус Рамка Сина Цвет Фанови со Пеперутка Подарок Фан Занает Фан Свадба Присутни

Atongham Виткање Фан Жените Рачни Свила Виткање Фанови со Бамбус Рамка Сина Цвет Фанови со Пеперутка Подарок

мислење на клиентот:

DEN 3960.00
Достапност
Во достапна форма

Бесплатни гравирање на дрво фанови : Персоналните текст, можете да engrave вашето име, вашиот сопруг име, вашата сопруга име, вашата годишнина, роденден.Најдобрите подароци за вашата свадба, свадба, годишнина, роденден, Денот на Таткото, на Мајката Ден и повеќе.Практичност и Уметност : Тоа е занаети со Гроздобер карактеристики.Овој класичен стил фан не само што претставува елеганцијата на Класичните убавината на жените, но, исто така, го задржува ќе се излади во текот на летото и го одликува вашиот дом и канцеларија.Овие навивачи ќе ви даде свеж и домот, се чувствуваат.Материјали : Овие фанови се изработени од свила ткаенини и бамбус ребра, кои се идеални за навивачите.Мала тежина, свитлива, лесно да се носат и се соберат.На свила ткаенини и бамбус количка за рачен фан е идеален за останување кул во топли временски услови.Совршен за свадби, домови, канцеларии, фази, забави и фестивали, погоден за вашиот дом, чај куќа, итн.Над 70 Pcs Свадба Навивачи, ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL express превозот Превозникот.Можете да доби пакет за 3-8 дена.За персонализација, ве молиме да ни ги прости не можат да обезбедат враќање или надоместок на услуга (освен ако квалитетот прашања) !.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Ве молиме контактирајте Atongham за било какви прашања и ние ќе се потрудиме да работат за вас.Над 70 Pcs Свадба Навивачи, ние ќе ги искористиме на курирската служба DHL express превозот Превозникот.DHL превозот, може да се примени на пакетот за 3-8 дена. : Опис на производот : : * Материјал : свила ткаенини и бамбус ребра * Боја : Како на сликата покаже * Спецификации : 8 x 14 x 2.1 инчи * Фанови тежина : 36g За Приспособен Текст : воопшто Не заборавајте да ги вклучите вашите индивидуални детали кога наредил.Некои Примери : ( Pls се однесуваат на pictrue 5) Г-дин & Г-ѓа Смит 06.08.2019 The Smiths 06.08.19 ти благодарам Од Smiths #Smiths Get Hitched 6.8.19 Џени & Ryan 06.08.2019 Самуил Џејмс Крштевка * *Персонализирана свадба фанови со Исклучителен Подарок кутија, персонализирана тагови и хартија за цвеќе.Изберете најмногу до 30 карактери за персонализација, вклучувајќи проред. **ВЕ МОЛИМЕ НАВЕДЕТЕ PERSONALISATION ДЕТАЛИ И ТЕКСТОТ/ВО БОЈА ИЗБОР ЗА ОЗНАКИ И ЦВЕЌИЊА НА ИСХОДОТ.Ви благодариме : )** навивачите се направени од свила ткаенини и бамбус ребра ќе обезбедуваме совршен завршувањето на допир за вашиот посебен ден.Тие се персонализирана користејќи високо квалитетни знак изработка на винил што е многу издржлив и тешко носи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите