.

.

profectlen 4 во 1 Од AV РКА се Префрлите Кутија AV Аудио Видео Сигнал Switcher Splitter 4 Начин Селектор со РКА Кабел за Телевизија DVD, VCD ТВ

profectlen 4 во 1 Од AV РКА се Префрлите Кутија AV Аудио Видео Сигнал Switcher Splitter 4 Начин Селектор со

мислење на клиентот:

DEN 215.76
Достапност
Во достапна форма

1.Можете да се префрлите 4-група AV аудио-видео сигнал на текст и 1-група излез на телевизија, DVD, VCD, ТВ игра, ВИДЕО станица селектор, сателитска ТВ, камери итн. 2.Погодни се префрлите на контрола-само повлечете го прекинувачот точка во однос на AV влез 1, 2, 3,4. 3.Директно изложени прирачник switchover. 4.Дизајн за поврзување на власт. 5.Без напојување и софтвер диск потребни. 1.Можете да се префрлите 4-група AV аудио-видео сигнал на текст и 1-група излез на телевизија, DVD, VCD, ТВ игра, ВИДЕО станица селектор, сателитска ТВ, камери итн.2.Погодни се префрлите на контрола-само повлечете го прекинувачот точка во однос на AV влез 1, 2, 3,43.Директно изложени прирачник switchover.4.Дизајн за поврзување на власт.5.Без напојување и софтвер диск потребни.Описи : 1.Брза инсталација и convienient апликација.2.Лесен за инсталација и работа.3.Мала тежина, преносни големина, лесно да се носат.Спецификации : Модел : AV-109 Size : 175*80*41 mm Color : Black Packing Содржина : 1 x 4 Во 1 Од AV РКА се Префрлите Кутија 1 x РКА Кабел.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите