.

.

Ултра Лесен Летен Woobie Качулка, Најлон Ripstop Школка, произведено во САД

Ултра Лесен Летен Woobie Качулка, Најлон Ripstop Школка, произведено во САД

мислење на клиентот:

DEN 2639.76
Достапност
Во достапна форма

Полиестер,Најлон.Патент затворање. 100% Ripstop Најлон Надворешниот. 100% Полиестер Поставата и Погодок.Целосна Пред Патент, Прилагодливи Drawstring, Еластична Ракави & Полите.Ултра-lighteight (Помалку од 1 lb).Произведено во САД.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите