.

.

YWSZY Топла Лепак Стапови 10pcs ЕВА Топла Топи Лепак Стап Пластични Лепило Стапови за Лепак Пиштол 11MM19CM DIY Алатка

YWSZY Топла Лепак Стапови 10pcs ЕВА Топла Топи Лепак Стап Пластични Лепило Стапови за Лепак Пиштол 11MM19CM

мислење на клиентот:

DEN 1790.40
Достапност
Во достапна форма

Сосема нов и висок квалитет!.Мала тежина, да се биде во можност да се поврзат многу пластика, дрво, метал, ткаенина итн.Се применуваат во било ниско, средно или двојно температура лепак пиштоли.Материјал : ЕВА, смола.Производ големина : Должина 19cm, со дијаметар од 1.1 cm.Материјал : ЕВА, resin Product димензии : Должина 19cm, со дијаметар од 1.1 cm Operating температура(℃) : 85~110℃Загреете time : 15-20s Package листата : .

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите