.

.

Hooyi Цвет Bathrobe Цртан филм Бебе Спа Крпа/Карактер Детска Бања Облека/Доенче Крпи (Зелена, S(90cm))

Hooyi Цвет Bathrobe Цртан филм Бебе Спа Крпа/Карактер Детска Бања Облека/Доенче Крпи (Зелена, S(90cm))

мислење на клиентот:

DEN 422.40
Достапност
Во достапна форма

Една симпатична подарок за вашето бебе туш.тоа може да се машина перат .Маскирани бебе облека одговара на повеќето бебиња 0-9 месеци стара.големина на : Слободен големина за NB 1 години.Должина : 50cm од Дуксери за да го Завршите.Должина на Ракавот е 25cm.Рамо е 28cm.Бебе Бања Крпи Новороденче Ќебе Постелнина Swaddle Животинско Bebe Цвет Bathrobe Маскирани Капење Крпа бебе работи.Бебе Бања Крпи Новороденче Ќебе Постелнина Swaddle Животинско Bebe Bathrobe Маскирани Капење Крпа бебе работи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите