.

.

PURELL® FMX-20 Пена Сапун Фармацевт, 11.7 x 4.7 x 6.5, Бела

PURELL® FMX-20 Пена Сапун Фармацевт, 11.7 x 4.7 x 6.5, Бела

мислење на клиентот:

DEN 629.28
Достапност
Во достапна форма

Висок капацитет за 2000 m L систем треба рефил промени поретко.Голем поглед прозорец, го прави лесно да се провери рефил ниво.Користи PURELL® FMX-20™ 2000 m L PURELL® Сосема ЗДРАВА САПУН® refills.Расклопна, САНИТАРНИ ЗАПЕЧАТЕНИ™ МИЛЕНИЧЕ рефил шише со отстранлив јака за лесни за рециклирање.ЗАКЛУЧУВАЊЕ ИЛИ НЕ™ технологија - може да се претворат во еден систем на заклучување.АДА согласност, една рака притисни операција.Притисни-стил пена сапун фармацевт нуди висок капацитет па 2000 ml.систем треба да се полни поретко.Голем поглед прозорец, го прави лесно да се провери рефил ниво.Сапун фармацевт користи PURELL FMX-20 2000 ml.Здрава Сапун refills.Расклопна, Санитарни МИЛЕНИЧЕ рефил шише (се продава одделно) карактеристики отстранлив јака за лесни за рециклирање.Заклучување или Не технологија може да се конвертира диспензерот за да еден систем на заклучување.Со една рака притисни операција, тоа е АДА-компатибилен.Диспензерот се направени од издржлив, ABS пластика со солиден, поликарбонат видите прозорци.Планината на вашиот ѕид со селотејп или шрафови (не се вклучени).Повеќе дупка моделот овозможува употреба на постоечки ѕид дупки.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите