.

.

Перница за Породилно Големи Породилно Перница Практични Тело на Бременоста Перница со Полно Тело Перница Lumbar

Перница за Породилно Големи Породилно Перница Практични Тело на Бременоста Перница со Полно Тело Перница Lumbar

мислење на клиентот:

DEN 316.80
Достапност
Во достапна форма

Памук,бамбус. ★ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ : бременост перница покрие дизајниран со ултра мека покривка, со бамбус rayon патент за лесно отстранување и чистење.Тоа може да биде само машина изми и собори овошје за лесно се грижи. ★ЗАДОВОЛСТВО ГАРАНТИРА : Нашите пријателски и сигурен услуги на клиентите ќе ви одговориме во рок од 24 часа!ако имате дополнителни прашања или повратни информации за нашите производи, ве молиме контактирајте го нашиот оддел за услуги на клиентите. ★ПРЕМИЈА : Големина : 74x20x13 cm.Памук pillowcase.Првата слика е производ на сајтот за продажба.Поради недостатокот на слики, деталите за производот мапата ја користи истата слика Вовед.Ние гарантираме дека секој производ е со висок квалитет. ★ПОДОБРУВАЊЕ на БРЕМЕНОСТА, ТЕЛОТО ПЕРНИЦА : Одговара на ' рбетот за заштита на половината.памук печатени ткаенини, прилагодлив Лепенка, невидливи патент, едноставни и убави, стомакот лифт перница, да ви помогне подобро да спиете. ★МУЛТИ ФУНКЦИОНАЛНИ : Ова породилно тело перница создава стомак поддршка позиција за спиење, читање, медицинска сестра, гледајќи ТЕЛЕВИЗИЈА, и доилки.Целосната тело контура на оваа перница нуди безболна и здрав сон.Првата слика е производ на сајтот за продажба.Поради недостатокот на слики, деталите за производот мапата користи ист вид.Составена од : Кристал velvet Size : 74x20x13 cm Filling : полиестер fiber Features : не исчезнува, detachable Replaces потребата за повеќе кревет перници,Нашата целосна тело перница зема местото на повеќе перници за да им помогне на поддршка на главата, вратот, р ' бетот, стомакот, грбот, колковите, и legs Belly и назад поддршка,Прилагодлив пополнување обезбедува совршен баланс помеѓу утеха и поддршка за вашиот стомак и back Multi-функционална употреба,Тоа може да го создава совршен назад поддршка дома за гледање ТВ, lounging,читање,старечки бебиња и работа.Супер мек памучен материјал,отстранлив 100% памук перница маска која е мека, дише и противалергиски.Тоа е лесно машина-перат и dryable.Памук која е фирма , мека и дише со добра еластичност да се задржи fluffiness за подолго користење.Тоа е лесно да додадете или отстраните полнење да се прилагоди на перница висина за да стигнат до вашиот склопот на лофт!.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите