.

.

3 Парчиња Стоматолошки Како Круна Криви Клешти Ортодонтски Жица Свиткување од не ' Рѓосувачки Челик Инструменти со G. S ONLINE ПРОДАВНИЦА

3 Парчиња Стоматолошки Како Круна Криви Клешти Ортодонтски Жица Свиткување од не ' Рѓосувачки Челик Инструменти

мислење на клиентот:

DEN 1663.20
Достапност
Во достапна форма

ИНСТРУМЕНТИ СЕ САМО ПРОДАВААТ од СТРАНА на Г. С ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА. 3 ПАРЧИЊА СТОМАТОЛОШКИ КАКО КРУНА КРИВИ КЛЕШТИ ОРТОДОНТСКИ ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИНСТРУМЕНТИ со G. S ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.НАПРАВЕН ВО ВИСОКА НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.ИСТО КАКО СЛИКА. 3 ПАРЧИЊА СТОМАТОЛОШКИ КАКО КРУНА КРИВИ КЛЕШТИ ОРТОДОНТСКИ ЖИЦА СВИТКУВАЊЕ од не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ИНСТРУМЕНТИ со G. S ОНЛАЈН ПРОДАВНИЦА.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите