.

.

pulabo Голем Капацитет Молив Случај Симпатична Мачка Крпа Носителот Торба Кафе Мрачно Удобен

pulabo Голем Капацитет Молив Случај Симпатична Мачка Крпа Носителот Торба Кафе Мрачно Удобен

мислење на клиентот:

DEN 508.80
Достапност
Во достапна форма

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Класичен мрачно + супер симпатична печ мачка, многу симпатична дизајн.Материјал : Платно.Платно материјал, добра текстура.Големина на : 21*7.5*3.5 cm Canvas материјал, добра texture Classic мрачно + супер симпатична печ мачка, многу симпатична design Package Including1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите