.

.

Samsung Галакси A8 Плус Случај, Ултра Тенок Shadoks Сила Случај за 6.0-Инчен Samsung Галакси A8 Плус 2018

Samsung Галакси A8 Плус Случај, Ултра Тенок Shadoks Сила Случај за 6.0-Инчен Samsung Галакси A8 Плус 2018

мислење на клиентот:

DEN 644.88
Достапност
Во достапна форма

Производителот гаранција може да не се применува.Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на побарувачката во нашата работилница во Франција.Едноставен и ефикасен дизајн.Сите копчиња и функции останат достапни.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите