.

.

Brrnoo Ingrown Ноктот Печ, 4 Големини Ingrown Ноктот Корекција Печ Лепило Слободни Ноктот Корекција Печ Paronychia Третман Педикир Алатка Ноктот Корекција Печ (2#)

Brrnoo Ingrown Ноктот Печ, 4 Големини Ingrown Ноктот Корекција Печ Лепило Слободни Ноктот Корекција Печ Paronychia

мислење на клиентот:

DEN 222.96
Достапност
Во достапна форма

【Фустан Удобност, Погодно】 На ноктот корекција налепници се направени од високо квалитетни материјали за практична употреба и нема да му наштети на ноктите, Мали и удобен, лесно да се носат.Чистење на ноктите, се исушат ноктите и прилагодување на еластична печ на вашиот ноктите, според ширината на ноктите.Ставете во право место за најдобри резултати. 【Упатство за употреба】 ве Молиме чисти ноктите пред да ги користите за да ги задржиме чиста и сува.Кога ќе го користите, лепак тоа и притиснете на двете страни цврсто надолу, па двете страни се вклопи на ноктите.На раска во средината обезбедува нагоре сила.Препорачливо е да се промени секој ден и чувајте ги за еден месец. 【Универзална】 Постојат стапови на неколку димензии кои одговараат на повеќето ноктите и се погодни за умерени и тешки ноктот проблеми.Тоа може да се ублажат нога на болката предизвикана од paronychia и ingrown ноктите, промена на аголот на ноктите раст, и да се грижи за вашите нокти. 【Добро се вклопува Во Вашиот Нога】 Оваа професионални одделение печ користи лост механизам за да го промените аголот на ноктите раст.Долниот слој од лепило на печ е фирма и одговара на вашата нога и ноктите добро.Се грижи за вашите нокти да бидете здрави. 【Ублажување на Болка】 Како ноктите растат навнатре, тоа може да се грижи за вашите нокти, ги задржи здрав, и олеснување на болката.Корекција е безболна и нежно за неколку недели.Долготрајната употреба е подобра.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ноктот Корекција Печ Материјал : Еластична PVD + Еластична Ткаенина Печ Големина : Околу 1.8 x 1.4 cm Пакет листата : 48 x ingrown ноктот корекција закрпи или 60 x ingrown ноктот корекција закрпи или 72 x ingrown ноктот корекција закрпи или 120 x ingrown ноктот корекција печ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите