.

.

Еднорог Цвет на Пролет Кожа Фиока Фах Биро Канцелариски Дребулии Gadget Свитлива Организатор Складирање Кутија Копче Сад во Декоративна Кутија за Livingroom Канцеларија 1

Еднорог Цвет на Пролет Кожа Фиока Фах Биро Канцелариски Дребулии Gadget Свитлива Организатор Складирање Кутија

мислење на клиентот:

DEN 191.76
Достапност
Во достапна форма

Материјал : остварување на кожа ,ПВЦ и четири метални копчиња.Две Големини На Располагање : 11.5x11.5x3cm, 14.5x14.5x3cm.Чистење метод : Кога складирање кутија е валкано, не мие со вода.Можете да го избрише тоа нежно со крпа.Функција : едноставни мали складирање кутија може да биде укината без зафаќа простор.Која може да се користи за чување на мали нешта, како што се копчиња и часовници, правење на вашиот десктоп повеќе organizate.Собранието метод : Кога ќе примите складирање кутија, тоа е квадратни ширевте производ.Вие само треба да се зацврсти на четири агол метални копчиња на плоштадот за да видите стилски и едноставен десктоп складирање кутија.Стилски и едноставен простор за заштеда на виткање копче за складирање box Size:Големина еден : Плочка големина : 16x16cm Три-димензионални големина : 11.5x11.5x3cm Size две:Плочка големина : 20.5x20.5cm Три-димензионални големина:14.5x14.5x3cm Материјал : остварување на кожа ,ПВЦ и четири метални копчиња Функција:Модерен дизајн за дома и во канцеларија,го прави вашето биро на организиран и уреден, вие веќе не ќе се погледне за вашиот материјали насекаде и трошете time Occasion:Погоден за ресторан, канцеларија, дневна соба, хотелски соби, студија соба,студио,итн.Го прави вашиот простор повеќе среди, и го прави вашиот дребулии во order Uses : се користат за складирање на десктоп копчиња, часовници, хартија клипови и други канцелариски материјали.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите