.

.

Samsung Галакси A8 Плус Случај, Ултра Тенок Shadoks Сила Случај за 6.0-Инчен Samsung Галакси A8 Плус 2018

Samsung Галакси A8 Плус Случај, Ултра Тенок Shadoks Сила Случај за 6.0-Инчен Samsung Галакси A8 Плус 2018

мислење на клиентот:

DEN 644.88
Достапност
Во достапна форма

Екстра тенка и делумно транспарентен мека случај.Направени од TPU.Овој случај е дизајниран и направен на побарувачката во нашата работилница во Франција.Едноставен и ефикасен дизајн.Сите копчиња и функции останат достапни.Samsung Галакси A8 Плус 2018 (6") Екстра Слим Транспарентен Shadoks Сила Дизајн Направен Под Ексклузивна Shadoks (ААА Prod) Caseink Мека и лесна случај украсени со дизајн на Jaques Rouxel и Shadok мотото има сила на удирање на ништо, тоа секогаш завршува во излегуваат она што ви треба.Уникатна и оригинална случај од планетата Shadok да се заштити вашиот Samsung Галакси A8 Плус 2018 (6").

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите