.

.

Поли Тркала Лента Диск Боја Рѓа Отстранување Мелница Чисти Отстрани Размавта Диск за Агол 100x16mm

Поли Тркала Лента Диск Боја Рѓа Отстранување Мелница Чисти Отстрани Размавта Диск за Агол 100x16mm

мислење на клиентот:

DEN 98.40
Достапност
Во достапна форма

★ 1.Идеален за отстранување, лак и боја слој на дрво, камен, метал и fiberglass површини.Многу брзо отстранување на бојата или ' рѓа без оштетување на оригиналната површина. ★ 2.За употреба со повеќето прави на 100mm агол брусилки.Се користи за површината подготвување, кондиционирање и по завршувањето. ★ 3.Трајни производи за употреба.Отпорност на абење, униформа мелење ефект.Помалку прашина и ниско ниво на бучава. ★ 4.Добра Услуга : Ако се гледа на нашите производи и заинтересирани да купат ,ние ќе биде многу honord и среќни !Откако ќе го купи ,ако производот е оштетен или скршен за време на превозот, pls се чувствуваат слободни да контакт со нас и да ни обезбеди со ваша слика, ние би реконструкција или повторно да ја прати.Превозот време, исто така, брзо и стандард !. 100% сосема нов и висок quality Features : отпорност на Абење, униформа мелење ефект.Помалку прашина и ниско ниво на бучава.Трајни производи за употреба.Многу брзо отстранување на бојата или ' рѓа без оштетување на оригиналната површина.Ги отпорни, ленти брзо и може да се користи за сите слој и површини.За употреба со повеќето прави на 100mm агол брусилки.Се користи за површината подготвување, кондиционирање и по завршувањето.Идеален за отстранување, лак и боја слој на дрво, камен, метал и fiberglass површини.Карактеристики : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик, Aluminum Diameter : прибл.100mm/4"се Роди големина : прибл.16mm,5/8"Дебелина : прибл.14mm Color : Black Quantity : 1 Pc Note : Нема мало package Transition : 1cm=10мм=0.39 inch Please овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува : 1 x Мелница Тркала.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите