.

.

Taykoo Хартија Носителот Крпа Рек Дрво Бања Оркестарот на Ѕид Виси Крпа Складирање Скала со Јаже за Farmhouse Декор Пешкир Фармацевт за Кујна Бања

Taykoo Хартија Носителот Крпа Рек Дрво Бања Оркестарот на Ѕид Виси Крпа Складирање Скала со Јаже за Farmhouse

мислење на клиентот:

DEN 415.20
Достапност
Во достапна форма

Оваа чипка ѕид виси не само што може да се користи како ткиво носителот, но исто така и како шамија носителот, спојувалка за носителот, итн.Тоа може да биде инсталиран на ѕидот, лесно да оптоварување и истовар на хартија за крпи, ротирање непречено, и абење, освен лесно.Совршен бохемски декорација е и убави и практични.Тоа е се рачно изработени од памук конец и природни дрвени стапови, силни и издржливи.Тоа може да се зачува простор, не треба да се стави хартиени крпи за маса, можете да ја ставите на ѕид, под кабинет, во внатрешноста на кабинетот и на вратата за да ја снимите сопствена кујна, купатило, тоалет, провизии, нови простории, перална, итн.простор.Едноставен и елегантен дизајн, исклучителна рачно ткаени детали го прават овој уникатен ткиво носителот додадете топлина во вашата соба.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите