.

.

BAWAQAF Пластична Кеса Носителот,Кујна Ѓубре Торба Багажник,Кабинет Вратата Кеси за Отпадоци Носителот,Железо Ѓубре Складирање Носителот Кујна Складирање Алатка

BAWAQAF Пластична Кеса Носителот,Кујна Ѓубре Торба Багажник,Кабинет Вратата Кеси за Отпадоци Носителот,Железо

мислење на клиентот:

DEN 624.00
Достапност
Во достапна форма

● [Различни кеси за отпадоци може да се користи] : кеса Ѓубре држачот за пластична кеса,Било кој тип на кеси, намирници кеси, рециклиран кеси за отпадоци, пластични кеси, итн.може да се користи. ● [Мултифункционален] : Погоден за кујната готвење, јадење соба, соба, јастиво овошје со кожата, овошје со лушпа или ужинка,Пластична кеса носителот исто така, може да се користи за да се откажам крпи, престилки, итн. ● [Достапни за Многу Наврати] пластична кеса ѓубре носителот се однесува на многу места, кои може да се закачи на вратата, кујната кабинет, фиока врата, не само за заштеда на простор, исто така, ги задржи кујната чисти и уредни. ● [Еколошки] торба држачот за пластични кеси добро работи со обновливи шопинг кеси, голем отворање го прави лесно да се пополни, а што е потребно помалку време да се оди на голема корпата за ѓубре!. ● [Идеален Кујна Отпад Алатка] пластична кеса носителот над вратата се Задржи кујната чисти во секое време,Без потреба да се инсталира, само висат на вашиот кабинет врата,Простор за заштеда, суспендирани дизајн им овозможи на корисниците лесно да се поправи разни торби.4. Спецификација : Боја : White Material : Iron Size : 23*12*3.3 cm Features : Пластична кеса носителот направени од Издржлив Материјал, Железо, еднократно, крек-отпорни.Со кука, можете директно да висат над кабинет вратата(дебелина во рок од 2,2 см) да се одржи на пластична кеса.Пластична кеса држачот за кабинет Вратата Без завртки, без дупчење е потребно, брзо и лесно да се инсталира.Мулти-Апликација,Одлична за кујна, тоалет, перење, активности на отворено како Р.В., скара, итн.Пакетот вклучува : 1 * Кујна ѓубре торба rack Only Кујна ѓубре торба багажник, други демо производи не се вклучени.Забелешка : Поради прирачник за мерење,ве молиме оставете мала грешка,но тоа не влијае на користењето.Поради различни екранот и друга светлина, сликата не може да се покаже вистинската боја на објектот.Ви благодариме за вашето разбирање.

Клучни карактеристики

Color:
White
Material:
Iron
Size:
23*12*3.3 cm
Features:
Plastic bag holder made of Durable Material Iron, reusable, crack-resistant.
With the hook, you can directly hang it over the cabinet door(thickness within 2.2 cm) to hold the plastic bag. :
Plastic bag holder for cabinet Door No screws, no drilling needed, fast and easy to install. :
Multi-Application,Great for kitchen, bathroom, laundry, outdoor activities like RV, barbecue, etc. :
Package includes:
1 * Kitchen trash bag rack
Only Kitchen trash bag rack, other demo products are not included. :
Note:
Due to manual measurement,please allow a slight error,but this does not affect the use.
Due to the different display and different light, the picture may not show the actual color of the item.Thanks for your understanding. :

Им се допаѓа и на купувачите