.

.

Ciscle Пенкало за Површината, Перо Молив со Висока Прецизност 1.0 MM Совет и 1024 Нивоа на Притисок Чувствителност, Компатибилен за Површинска Про 7/6/5/4/3 и Површината Оди/Ла

Ciscle Пенкало за Површината, Перо Молив со Висока Прецизност 1.0 MM Совет и 1024 Нивоа на Притисок Чувствителност,

мислење на клиентот:

DEN 647.76
Достапност
Во достапна форма

【ПИШУВА КАКО ПЕНКАЛО НА ХАРТИЈА】Со 1024 нивоа на притисок чувствителност и ниска почетна активирање сила, дигитално пенкало е едноставно повеќе чувствителни отколку било специјалното пенкало во светот, овозможувајќи за засенчување или зголемена детали кога цртање.Совршен за на ракопис, цртање, обележување, потпишување и полагање белешки, навистина се точни ракопис репродукција. 【ПОСЕБНО ЗА ПРОЗОРЕЦ МАСТИЛО】Компатибилен со Површина Про 7/6/5/4/3, Површината Оди, Surface Pro(2017), Површината Книга/Книга 2, Површина лаптоп 2/3, Површината Студио/ Студио 2, Површина Нео, Површина 3 и е исто така компатибилна со Sony VAIO Duo 13, Duo 11, Asus Transformer3 Серија, HP Спектарот x360(2017). * Не се компатибилни со Површина Pro1/ Pro2/ RT/ 1/ 2*. 【ЛЕСНОТИЈАТА НА CISCLE ПЕНКАЛО】Доаѓа дизајниран со корисникот стил на ум.Работат директно по инсталирањето на батеријата, не Bluetooth спарување или возачот инсталација е потребно.Вграден-во Десното копче на глушецот и Избришете копче за дизајн ослободува клиенти од вкупно потпирање на користење на компјутерски глушец.Еден nib може да се пишува за над 20 км, корисниците можат да разменуваат nibs од nib замена алатка. 【ОСТАТОКОТ ДЛАНКАТА НА ЕКРАНОТ】пенкало за површинска про 4 нуди дланка одбивање функција која ви овозможува да се одморат вашата дланка удобно на екранот при користење на нашите пенкало.Не грижете се, вашата дланка ќе замине скитници марки на digital хартија во еден стан.Направете вашиот пишување безгрижно и слободно.Ве молиме имајте на ум дека оваа функција бара поддршка од страна на соодветните стан. 【ПАКЕТ】пакетот вклучува : Перо*1, Exchangeable nibs*2, Замена алатка*1, AAAA Батеријата*1, Настава*1. Ciscle е 7*24 онлајн поддршка стои страна, ако било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас.На Ciscle специјалното пенкало е дизајниран за природни и автентични пишување –оптимизирани за Windows Мастило со MPP протокол.Пенкало ви овозможува да запишувам, фаќање идеи, скици и scribble веднаш на вашиот Windows уред.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите