.

.

за Motorola Мото Една Визија XT1970-1 Пред Надворешниот Леќи од Стакло Екран Замена со OCA Поправка Алатка за Полнење

за Motorola Мото Една Визија XT1970-1 Пред Надворешниот Леќи од Стакло Екран Замена со OCA Поправка Алатка за

мислење на клиентот:

DEN 1629.60
Достапност
Во достапна форма

Компатибилен со : за Мото Една Визија XT1970-1 Пред Надворешниот Леќи од Стакло Екран Замена.Замени скршен, оштетени Стаклена Леќа Екранот, потврдете го вашиот модел на телефон пред купување.Пакет се вклучени : 1pcs Пред Надворешниот Леќи од Стакло Екран со слободни OCA поправка алатка.Квалитет гарантиран : секој дел беше тестиран од страна на професионални КК тим пред превозот, и можете да изберете со доверба.Строги пакување процес : Спакуван производ е исто така се проверуваат пред превозот и употребата добра надворешното пакување за да се спречи превозот прашања и безбедно да се доставуваат до вас.Напомена : Инсталација настава не е вклучен, препорачливо е дека на местото на работа ќе биде направено од страна на стручно лице.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите