.

.

Перика на Главата Стои Перика Правење на Главата Перика на Главата Платно Блок Главата Со Застане за Правење Перики Манекен Главата за Перики(21)

Перика на Главата Стои Перика Правење на Главата Перика на Главата Платно Блок Главата Со Застане за Правење

мислење на клиентот:

DEN 527.76
Достапност
Во достапна форма

✅Материјал : Перика манекен главата направени на квалитетот платно надвор, Полиуретан пена во внатрешноста, (Полиуретан е Нов Органски Материјал, не мувла, лесно да се стави Т иглички во и надвор.) Оваа перика на главата застане е лесно да се Инсталира, многу погоден за правење на перики. ✅ Главата Стои : вклучени главата стојат може да се одржи на перика на главата манекен цврсто на маса, и не ќе биде лесно да се оштети, така што може да се направи перики со мир на умот. ✅Предност : Материјали за ова платно блок главата е ПОТРАЈНИ од styrofoam, лесна тежина, но многу издржливи и здрав, перика на главата нема да шушка кога со игли се вметнат.Тоа е многу погоден за убавина настава, изработка перика стил, и да се прикаже. ✅За додатоци : можеби Ќе треба на овие додатоци во перика на одлуки(менгеме стојат на маса, Перика Капа, Т игли, U игли, Клипови, Перика конец за шиење).Вклучени Т-pin поставете го прави лесно да се стави на Т-pin во и надвор кога ќе се направи перика, и тоа остава помалку pin дупки на површината. ✅Висок Квалитет : Платно перика глави е здрав и без мирис, без разлика дали за сопствена употреба или како подарок, тоа е одлично за практикување одлуки перики, големи материјални овозможува долг животен век. П : која е просечната големина на главата?. A : имаме големина од 21 до 24 инчи.Можете да изберете големина што ви треба, 22 и 23 се популарни. П : дали ова може да биде испран?. A : Да, тоа може да се мијат(Плута Внатре Глава не Може да се Мијат). П : дали постои дупка во дното за tripod?. A : Да, постои дупка на дното, и тоа функционира добро и со било tripod. П : дали Е тоа плута исполнет?. На : Fulled со Поли уретан.Поли Внатре Платно Блок Главата, што може да се Мијат ( Плута Внатре Глава не Може да се Мијат).Поли не е Styrofoam.Поли е ПОТРАЈНИ од Styrofoam.За разлика од мало styrofoam глави, овој квалитет перика на главата сакајте се шушка кога со игли се вметнат.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите