.

.

100cm Помине Заврши Faux Свила Лепило ги Зајакнува Ноктите Заштитник Помине Уметност ToolAttractive Обработени

100cm Помине Заврши Faux Свила Лепило ги Зајакнува Ноктите Заштитник Помине Уметност ToolAttractive Обработени

мислење на клиентот:

DEN 123.84
Достапност
Во достапна форма

Материјал : Faux Свила Крпа.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект.Функција : Станува збор за една ролна дека е лесно да се сече без оглед на формата или големината сакате за вашите нокти.Потоа, датотека надолу за да се изедначи, и полски.Густата намалување на завиткајте ги комбинира и со само ноктите лепак.Нема потреба за на доградба на акрилни во прав.Големина : 3*100cm. 100cm Помине Заврши Faux Свила Лепило ги Зајакнува Ноктите Заштитник Помине Уметност Tool Attractive Обработуваат.Функција : високо-квалитетни нокти заврши дека е лесно да се примени.Материјал : Faux Свила Cloth We почитува и негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ги направи сите разумни напори за снабдување со услуги што ги задоволуваат вашите потреби и барања.Пакет Including1.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите