.

.

BESPORTBLE Срце Облик Вратата Мат Меки Doormats Тепих на Подот Килими Срце Облик Оркестарот Мат Кадифен Површина Тепих за Дома Троседот во дневната Соба Кат Мат Спалната со?

BESPORTBLE Срце Облик Вратата Мат Меки Doormats Тепих на Подот Килими Срце Облик Оркестарот Мат Кадифен Површина

мислење на клиентот:

DEN 2224.80
Достапност
Во достапна форма

Супер абсорбента и лесно се сушат.Карактеристики не-пропадна, држи бања килим во место, дури и кога е влажно.Мода и шик килим, тоа ќе биде совршено да се вклопи во која било соба во вашиот дом.Стави ги во дневната соба за да седат надвор на бањата да апсорбираат вода, во влез начин да се задржи на прашина далеку од вашиот дом.Погоден за вашиот тоалет, перење соба, спална соба, дневна соба, дури и кујна, итн.Опис Жанила ткаенини микрофибер бања теписи се дизајнирани да брзо се апсорбира влага и да ги бања кат суви и чисти.Мат брзо се суши на водата се одржа во мат, изработка на мат мирис и се чувствуваат чиста, сува, и секогаш е без мувла или.Функција - Материјал : Жанила;- Големина : 60x50x1cm Package Вклучувајќи 1 x Тепих.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите