.

.

10Pcs Washi Лента Стил Поставите Јапонски Маскирање Уметност Занает Лента Декоративни за DIY Занаети,Списание, Planners, Бележник, Подарок Завиткување(#2)

10Pcs Washi Лента Стил Поставите Јапонски Маскирање Уметност Занает Лента Декоративни за DIY Занаети,Списание,

мислење на клиентот:

DEN 1718.40
Достапност
Во достапна форма

100% сосема нов и висок квалитет.Тоа се прави на премиум материјал,издржлив и има долг животен век.Висок квалитет на домашни и на хартиена трака, одличен квалитет, рака солза без марка.Со high-definition дигитално печатење технологија, детали на дизајнот се повеќе хиерархиска.Деталите се појасни, фотографиите се повеќе lifelike.Спецификација : Големина и Количина : 2 парчиња 0.5 cm 2 парчиња 1cm 4 Pcs 1.5 cm 2 парчиња 3cm Тежина : 60g/2.1 оз Материјал : Washi Тип(Опционално) : Сакура/Храна Љубовник/Девојка Дневник/Stars/Длабоките Океански Бајка/Meow Пакет Листата : 10*Лента.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите