.

.

Накит Наоди Дополнителен Комплет, Сјајна Носат-Отпорни, Накит Одлуки за Полнење, Накит Одлуки Стартер Алатка за Нараквици Ѓердани Обетки Монистра

Накит Наоди Дополнителен Комплет, Сјајна Носат-Отпорни, Накит Одлуки за Полнење, Накит Одлуки Стартер Алатка

мислење на клиентот:

DEN 2152.80
Достапност
Во достапна форма

Секој додатоци се спакувани во една мала торба за да се избегне мешање заедно, и сите производи се спакувани во кутии за лесно пакување и носење.Погоден за професионалци и почетници да се направи вашиот обетки, ѓердани, монистра, нараквици и други накит.Сетот содржи 10 видови на додатоци, различни спецификации и форми може да ги исполни вашите различни декорација потреби.Направени на добар квалитет на метални материјали, сјајна, носат-отпорни, и отпорни на корозија.Ова е одличен додаток пакет, погоден за совршен DIY занает, beading и модни накит одлуки.Функција : 1. Сетот содржи 10 видови на додатоци, различни спецификации и форми може да ги исполни вашите различни декорација needs2. Секој додатоци се спакувани во една мала торба за да се избегне мешање заедно, и сите производи се спакувани во кутии за лесно пакување и carrying3. Погоден за професионалци и почетници да се направи вашиот обетки, ѓердани, монистра, нараквици и други jewelry4. Ова е одличен додаток пакет, погоден за совршен DIY занает, beading и модни накит making5. Направени на добар квалитет на метални материјали, сјајна, носат-отпорни, и корозија-resistant Specification : Предмет Тип : Накит Наоди Set Material : Метал (составен од комплексни материјали)Спецификација : 10 Стилови/set Function : Погоден за накит одлуки и други DIY crafts Iron Еден Круг : Прибл. 8 x 0.7 мм / 0.31 x 0.03in4 x 0.7 мм / 0.16 x 0.03 in Size : Прибл. 13 x 6.8 x 2.1 cm / 5.1 x 2.7 x 0.8 in Package Листата : 20 x Железо Диња Семе Buckle1 Сет на Железо Pin(5g)20 x Железо Лента Ends1 Сет на Железо Еден Круг 8x0.7mm(10g)150 x Железо Завртка Око Pin30 x Цинк Легура Hummer Clasp20 x Железо Earring Hook50 x Железо Clip1 Сет на Железо Еден Круг 4x0.7mm(10g)250 x Позиционирање Монистра.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите