.

.

BQBQERT 1 Сет Епоксидна Смола Комплет DIY Накит Одлуки Алатки Ѓердан Pendant Силиконски Калап Професионални Иглички Ракавици Мерка Првенство Микс Стап Додатоци

BQBQERT 1 Сет Епоксидна Смола Комплет DIY Накит Одлуки Алатки Ѓердан Pendant Силиконски Калап Професионални

мислење на клиентот:

DEN 568.80
Достапност
Во достапна форма

Калапи се направени од Храна одделение Епоксидна Силикон. 1.Овој сет на алатка е специјално дизајниран за DIY епоксидна смола занаети,професионални и целосна tackles за вас да работат. 2.Вклучувајќи неколку силиконски калапи,тока,и слично,што е доволно за да се направи вашиот сопствен занаети. 3.Се користи со различни бои на епоксидна смола и додатен,вие целосно може да се развие својата креативност на овие занаети. 4.Лесно да се работи,обновливи и животната средина,ќе биде одличен за да можете да ја користите. 100% сосема нов and Feature Функција 1.Овој сет на алатка е специјално дизајниран за DIY епоксидна смола занаети,професионални и целосна tackles за вас да работат. 2.Вклучувајќи неколку силиконски калапи,тока,и слично,што е доволно за да се направи вашиот сопствен занаети. 3.Се користи со различни бои на епоксидна смола и додатен,вие целосно може да се развие својата креативност на овие занаети. 4.Лесно да се работи,обновливи и животната средина,ќе биде одличен за да можете да ја користите. 5.Висок интензитет and Feature,огледало занаети ќе биде голем и ќе се направи прекрасен занаети. 6.Силиконски калапи се лесно да се demold,се олесни ќе се направи совршен и мазна занаети. 7.6 парчиња на калапи се вклучени,како што pendant калапи дека може да се користи за ѓердан привезоци,и некои геометриски калапи,практични и мулти-функционална. 8.Pin ви овозможува да ја вметнете во калапи,и тоа може да се поврзе со синџир како ѓердан конечно. 9.Ракавици вклучени ќе ги задржи вашите раце се чисти и практично да се работи,за еднократна употреба и транспарентен.Спецификација : Спецификација Силикони,Метал Тип : DIY Епоксидна Смола Мувла Боја : Како на фотографии е прикажано Големина на : (други детали, ве молиме погледнете на сликите) Мувла : 5x3.8cm(1.97x1.50in) Количина : 1 Сет Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење.pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Пакетот вклучува(без мало пакет) : 6 x Мувла 10 x Микс стап 2 Пара x Ракавици 10 x Dropper 5 x Првенство 50 x Сребрена Иглички.

Клучни карактеристики

Specification Silicone,Metal Type:
DIY Epoxy Resin Mold Color

Им се допаѓа и на купувачите