.

.

Лесно Худ паметен Телефон Видео Екипаж Кафез, Кино Снимка Vlogging Случај Телефон Стабилизатор се Справи со Притисокот со Ладна Чевли Планината за Videomaker Режисер за iPhone

Лесно Худ паметен Телефон Видео Екипаж Кафез, Кино Снимка Vlogging Случај Телефон Стабилизатор се Справи со

мислење на клиентот:

DEN 719.76
Достапност
Во достапна форма

★МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН & DETACHABLED - Креативни 2 во 1 дизајн, телефонот клипови и рачки се монтажни, може да се користат како единствена рачни камера контрола, или двојна раце рачни камера кафез. ★РАЗНОВРСНА МОНТАЖА OPTIONS - Со 2 стандард ладно чевли планината и многу 1/4" завртка дупки на врвот, ќе ви овозможи да го поврзете микрофон, видео светла, молњи, и други додатоци.Што повеќе, Можете да се движите на студената чевли адаптер позиција како што е потребно или да додадете повеќе ладно чевли за да се поврзете повеќе додатоци. ★МОРА да се ИМА ЗА ТЕЛЕФОНОТ ФОТОГРАФИЈА - Супер кул стил со ергономски дизајн ви понуди повеќе удобен зафат.Овој телефон екипаж ви помага да се земе мазна видео и пука стабилна снимки со видиме.Тоа е мора да се има додаток за секој љубовта преземање видеа и споделување на тие незаборавни моменти со пријателите и членовите на семејството. ★ПРОФЕСИОНАЛНИ ТЕЛЕФОН ВИДЕО ЕКИПАЖ КАФЕЗ - Со универзална 1/4"-20 tripod тема дупка на дното, ќе може да се качи на видео tripod, лизгачот, dolly и стабилизатор.Фантастичен алатка за телефонот videomakers, cellphone филмаџии, You Tubers, vloggers. ★ШИРОК КОМПАТИБИЛНОСТ - Прилагодлив телефон менгеме, која одговара на повеќето мобилни телефони со ширина од 2.08" да 3.93", компатибилен со i Phone 12, 12 Про, 12 Про Max, 12 мини, 11, 11 Про, Про 11 Max, XS, XS Max, XR, плус 8, 8, 7 плус, 7, Samsung Галакси S20+ 5 G, S20 5 G, S10, S10+, S9, S9+, S8, S8+, Белешка 20, Забелешка 10+ / 10, Забелешка 9 / 8, Google Пиксели 5, 4 XL, 4а -, 4, 3а XL, 3а, LG G8 Г-7 G6 G5, V30 V40, Huawei P40, P40 Про, P30, P30 Про, Другар 40, Другар 40 Про, и повеќе.Тоа, исто така, со безбедна навој на завртка вашиот телефон.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите