.

.

5D Дијамант Слика од Бројот Колекции за Возрасни, Diymood Сликарство Pheasants Животни Боја со Дијаманти Уметност Занает Дома Спална соба Оркестарот 30x40cm

5D Дијамант Слика од Бројот Колекции за Возрасни, Diymood Сликарство Pheasants Животни Боја со Дијаманти Уметност

мислење на клиентот:

DEN 237.36
Достапност
Во достапна форма

【ВИСОКА ЈАСНО ПЕЧАТЕЊЕ ПЛАТНО】 Нашите дијамант сликарство платно е задебелена и водоотпорен.Симболите се јасни, и боите се лесно да се разликуваат.Тоа ќе бидат покриени со пластична фолија или заштитен слој кога ќе се добие тоа (да се зачува stickiness).Не се отстрани овој пластичен филм за сите одеднаш.Наместо тоа, полека кора назад на пластика, како што работат на вашиот пат до дизајнот. 【ДОДАДЕТЕ на УБАВИНАТА НА ВАШИОТ ЖИВОТ】 Нашите дијамант сликарство е најдобар украс на дневната соба и канцеларија.Ако мислите дека декорација на вашиот дом е insipid и обичните, нашите Дијамант Сликарство Колекции може да ви помогне да направите вашиот цртеж соба, спална соба и во други места стануваат vivifying. 【DIY ЖИВОТ ОБРАЗОВНИ И РЕЛАКСИРАЧКИ СЕБЕ】 DIY дијамант сликарство може да се доживее чувство на постигнување, да научат да се намали стресот, емоционална на вредноста, подобрување на самодовербата и одлучноста негува трпение, стари лица и деца се соодветни.По завршувањето DIY дијамант сликарство е процес на постојано да се прилагоди себе си и споделување на среќните време со вашето семејство или пријатели.Тоа ќе биде подобрување на воспитно родител-дете соработка кога ќе заврши оваа дијамант сликарство со вашето дете. 【КАКО ДА РАБОТАТ】 Според вежба број споредба маса на платно, одберете го точниот боја, се прелива соодветните вежба број во сад, а потоа го преземе "перо" insert да плоштадот лепило лесно, остави малку лепило на пенкало, и се користи пенкало за да се укаже на плоча, конечно собереш на дијаманти и место на соодветниот број на платно.Кога ќе се направи, можете да го притиснете копчето тоа со книгата. 【ИДЕАЛЕН ПОДАРОК】Најдобар подарок за членови на вашето семејство и пријатели, уникатни и се рачно изработени подароци за Роденден, Божиќ, денот на Благодарноста, Нова Година, ноќ на Вештерките или други важни дена.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите