.

.

GNLIAN YF-ЧЕН Видов Ножеви Кружни пили Ножеви, 100mm Дијамант Мелење Тркала Диск Конкретни Ѕидот Камен Мермер Брусење Тркала Зелена/Црвена Електрични Алатки Алатка

GNLIAN YF-ЧЕН Видов Ножеви Кружни пили Ножеви, 100mm Дијамант Мелење Тркала Диск Конкретни Ѕидот Камен Мермер

мислење на клиентот:

DEN 2222.40
Достапност
Во достапна форма

- Дијаметар 100mm/4 инчи, Дебелина 4 ММ Сегмент Мелење Тркала. - Висока мелење брзина, Остар, носат-отпорни и висока ефикасност и долг животен век. - Генерално се применуваат за мелење на мермер, гранит, керамика, вештачки камен и стакло, итн.особено погоден за изградба украсени со бетонски ѕид,мермер кат, мелење работ на гранит плоча, chamfering и лак мелење. - Може да се користи за DIY брусење и полирање дрво, метал и мувла.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!.Ако производот што сте го добиле има проблеми со квалитетот, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ви благодариме!Поради рачни мерења, ве молиме да се овозможи 0.1-0.5 инчи разлика. (1 инч = 2.54 см)ве Молиме проверете дали го објектот големина натпревари твое пред да го купат.Карактеристики : Материјал : HHSProduction процес : Sintering Color : Црвена, Green Applications : Погоден за мелење на мермер,тула, бетон,камен итн. Дијаметар : 100mm/4 inch Inner дупка со дијаметар : 20mm/0.79 инчен (без метален прстен)Внатрешна дупка со дијаметар : 16mm/0.63 инчи (со метален прстен)Дебелина : 4mm/ 0.15 inch Packaged се Вклучени : 1 Компјутер x 100mm Сегмент Мелење Тркала.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите