.

.

Ноктот Корекција Закрпи, Умерени Фирма Педикир Ноктот Печ, за Нога Ноктот(60 парчиња)

Ноктот Корекција Закрпи, Умерени Фирма Педикир Ноктот Печ, за Нога Ноктот(60 парчиња)

мислење на клиентот:

DEN 222.96
Достапност
Во достапна форма

На двете страни на ноктот ќе се исправи, печ долен слој е фирма, може да совршено се вклопуваат нога.Нема потреба за лепак, само ставете и употреба.Секојдневно замена, повеќе пригоден, повеќе чистење и поздрав, нема потреба за лепак.Мал и лесен, лесно да се носат.Чистење на ноктите, а потоа исушете ноктите и прилагодување на еластична печ за да ги собере околу вашиот ноктите, според ширината на ноктите.Ставете во право место за најдобри резултати.Корекција процесот е безболен и благ, лесен за употреба, ги исполни вашите барања.Чувајте ги вашите нокти здрава и ублажување на болка, промена на аголот на ноктите раст, што може да се грижи за вашите нокти.Функција : 1. Секојдневно замена, повеќе пригоден, повеќе чистење и поздрав, нема потреба за лепак.2. Чувајте ги вашите нокти здрава и ублажување на болка, промена на аголот на ноктите раст, што може да се грижи за вашите нокти.3. Корекција процесот е безболен и благ, лесен за употреба, ги исполни вашите барања.4. Мал и лесен, лесно да се носат.Чистење на ноктите, а потоа исушете ноктите и прилагодување на еластична печ за да ги собере околу вашиот ноктите, според ширината на ноктите.Ставете во право место за најдобри резултати.5. На двете страни на ноктот ќе се исправи, печ долен слој е фирма, може да совршено се вклопуваат нога.Нема потреба за лепак, само ставете и употреба.Спецификации : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Ноктот Корекција Patch Material : Еластична PVD + Еластична Cloth Patch Големина : Прибл. 1.8 x 1.4 cm / x 0.7 0.6 in Package Листата : 48 x Ingrown Ноктот Корекција Patchor60 x Ingrown Ноктот Корекција Patchor72 x Ingrown Ноктот Корекција Patchor120 x Ingrown Ноктот Корекција Печ.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите