.

.

Едноставност 6641 Шиење Шема Момчиња Unlined Кошула-Јакна Големина 7

Едноставност 6641 Шиење Шема Момчиња Unlined Кошула-Јакна Големина 7

мислење на клиентот:

DEN 238.80
Достапност
Во достапна форма

Големина : 7. Градите : 26. Вратот : 11 3/4. Авторски права : 1974 година. На врвот-stitched, unlined кошула-јакна V. 1 или 2 со пред групата има копче или брзо се поставуваат затворање, кошула тип јака, клапи buttoned да се закрпи џебови и долго поставени во ракави stitched да buttoned или брзо се поставуваат во облик ракави.V. 1 карактеристики спротивставени yokes, ракави и џеб клапи.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите