.

.

FFENFEI Екран Зголемувачот 2022 Најновата Верзија, 12 Инчен 3D Екран Зголемувачот Видео лупа Десктоп Стојат Зголемена Екран Засилувач за Сите Паметни Телефони #-1

FFENFEI Екран Зголемувачот 2022 Најновата Верзија, 12 Инчен 3D Екран Зголемувачот Видео лупа Десктоп Стојат

мислење на клиентот:

DEN 186.96
Достапност
Во достапна форма

[Најдобар мобилен телефон екран лупа] HD леќа + околу 14 инчи екран лупа е специјално наменета за паметни телефони.Мобилниот телефон екран зголемувачот може да се направи екран изгледа поголема и појасна, и може да помогне да се види филмови или видео записи подобри со зголемување на зголемување на 3-4 пати.Супер удобен дизајн : На лесни количка за дизајн ви овозможува да го носат овој екран extender со вас или да го складирате лесно.Леќата се содржани во базата да се заштити - од оштетување за време на патување или за складирање.Овој лесен додаток не само што го прави работа и гледање полесно, но исто така многу погодни за луѓе со проблеми со очите, деца и стари лица.Совршен гледање искуство : На екранот лупа ја прави содржината на вашиот паметен телефон полесно да се види.Веќе работиме напорно, да се грижи за читање пораки на малите екрани, и веќе не се под притисок да прочитате мал текстови и икони.Лупа може да се величаат сликата на вашиот паметен телефон за лесна за гледање, така што можете да уживате во вашите омилени емисии, социјалните медиуми страници, па дури и рецепти. [Божиќ подароци за семејството и пријателите] екранот зголемувачот е идеална мобилни решение за секој со користење на паметен телефон.Овој пренослив екран проектор гарантира дека можете лесно може да се види филмови, онлајн курсеви или читање на вашиот уред, збогатете го вашето видео гледање искуство, и по прифатлива цена, тоа може да биде одличен подарок за семејството и пријателите. 【Најдобрите Подароци】:Овој високо квалитетен моден Телефон Екран Зголемувачот Засилувач Застане не само привлекување на луѓето внимание околу вас, но таа е исто така голем ноќта на вештерките/благодарноста/божиќ/роденден/вљубените подароци за вашите најдобри пријатели, момче/девојка, пријатели, членови на семејството, соученици и сл.Добредојдовте на FFENFEI Продавница Стандард Превозот обично трае 10-15 дена да бидат испорачани .Експрес uauslly трае 3-10 дена да пристигне во САД.Најдобар Божиќ Подароци за Пријатели Идеален за Денот на Вљубените Подароци за Friends12-инчен паметен телефон мобилен телефон екран зголемувачот, филм, видео зголемувачот, количка за мобилни проектор, читателот мобилен телефон екран extender параметар : Материјал : ABS+Акрилна Боја : црна, бела, црвена Зголемување : 3-4 пати Производ функција : зголемување, око за заштита, заштита од зрачење, поддршка Вклучуваат : Засилувач.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите