.

.

GTTGXS Ѕид-Монтирани TPR Меки Силиконски Тоалет Четка и Носителот Поставување, Чистење со Четка во Собата со Складирање Багажник, за Бања (Боја : Бела)

GTTGXS Ѕид-Монтирани TPR Меки Силиконски Тоалет Четка и Носителот Поставување, Чистење со Четка во Собата со

мислење на клиентот:

DEN 4366.32
Достапност
Во достапна форма

Ѕидот монтирани тоалет четка носител е монтажни за лесно чистење, и четка можат да бидат ставени во држачот кога не е во употреба,Одржување на сува средина во тоалет четка држачот.Тоалет четка за носител со полица, лесен за складирање и користење на објекти за секојдневно живеење.Мека коса на TPR материјал е чиста, мека и носат-отпорни, decontaminating и не-лепење, а не да му наштети на глазура.Тоа се прави на ПП материјал, Многу креативни тоалет држач, четка, исто така, Може да се користи и како украсни објект дома.Целокупниот изглед е simples и великодушни, со уникатен.Тоа е погоден за семејствата, вили, спални, бања, тоалет, итн.Ѕидот монтирани тоалет четка носител е монтажни за лесно чистење, и четка можат да бидат ставени во држачот кога не е во употреба,Одржување на сува средина во тоалет четка држачот.Тоалет четка за носител со полица, лесен за складирање и користење на објекти за секојдневно живеење.Мека коса на TPR материјал е чиста, мека и носат-отпорни, decontaminating и не-лепење, а не да му наштети на глазура.Тоа се прави на ПП материјал, Многу креативни тоалет држач, четка, исто така, Може да се користи и како украсни објект дома.Целокупниот изглед е simples и великодушни, со уникатен.Тоа е погоден за семејствата, вили, спални, бања, тоалет, итн.Спецификација : Материјал : ABS+PP+TPRcolour : Бела / Сина / Розова / Светлина Blue Package се Вклучени : 1*Тоалет brush If имате било какви прашања во врска со производ, ве молиме контактирајте ме, ние ќе ве контактираме во рок од 24 часа и да ви даде задоволителен одговор.тоалет четка.

Клучни карактеристики

Material:
ABS+PP+TPR
colour:
White / Navy Blue / Pink / Light Blue
Package Included:
1*Toilet brush :
If you have any questions about the product, please contact me, we will contact you within 24 hours and give you a satisfactory answer. :
toilet brush :

Им се допаѓа и на купувачите