.

.

Innovera Remanufactured Тонер Кертриџ-Замена за MLT-D206L Црна

Innovera Remanufactured Тонер Кертриџ-Замена за MLT-D206L Црна

мислење на клиентот:

DEN 1397.04
Достапност
Во достапна форма

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Се продаваат како 1 Секој.Висок квалитет, ги исполнува или го надминува национални брендови.Носи најдоброто во вашиот уред.Значителни заштеди во текот национални брендови.Заштедите пари додека добивање голема отпечатоци на патот.Innovera remanufactured тонери ќе заштедите пари во споредба со национално брендирани касети.Произведени и тестирани да понуди ист квалитет, перформанси и страница принос.Уредот Видови : Мултифункционален Ласерски Печатач; Боја(s) : Црна; Страна-Принос : 10000; Снабдување Тип : Тонер.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите