.

.

PH PandaHall 5mm Број и голема Буква Печат Сет(0-9 Број, и и а до Ш Буква), 36pcs Цврстина Челик Печат Удар Притиснете Алатка со Рачка за Метал, Пластика, Дрво, Кожа, Накит

PH PandaHall 5mm Број и голема Буква Печат Сет(0-9 Број, и и а до Ш Буква), 36pcs Цврстина Челик Печат Удар

мислење на клиентот:

DEN 429.36
Достапност
Во достапна форма

Пакетот Вклучува : Бакарни рачки, 36pcs буква и број на моделот од легиран челик марки сетови, која вклучува 0, 1, 2, 3, 4, 5, 6(9), 7, 8; Материјал : челик; Stame групи : 0.19" должина; Бакар рачка : за 0.37"-0.59" во дијаметар, 6.69"должина; Пластична кутија : за 6.45x4.29x1.41"; Издржлив и практични, поширока употреба во притискање на занаетчиски.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите