.

.

Божиќ Декорација Лак 20pcs/Set Божиќ Лак Зелена Солидна Бутик Grosgrain Лента Девојка Лак за Коса Клип Лак за Коса Додатоци Креативност Hairpin Headwear

Божиќ Декорација Лак 20pcs/Set Божиќ Лак Зелена Солидна Бутик Grosgrain Лента Девојка Лак за Коса Клип Лак за

мислење на клиентот:

DEN 794.40
Достапност
Во достапна форма

Таписерии изработка : деликатна декоративни bowknot светлина во тежина и не е лесно да се скрши, Меки и удобни за допир, класичен боја не исчезнат и лесно да се совпаѓаат со различни предмети, Може да ви донесе убав визуелен чувство. Големина на : Lengh : 7.5 cm.Ширина : 4cm, Косата Clip Length 4.5 cm. - Направена од високо квалитетни материјали. - Тоа е убава коса декорација за вашите деца. - Може да се користи со Божиќ венци, ратан, подароци кутија за пакување, итн.Овој голем лак сет ќе трае отворено, но дополнително во затворен простор, исто така : клиенти се врзани за нив да banisters, Новогодишни елки, екранот венци, столици и повеќе со користење на пресврт им се дадени на задната страна на секоја гигант Божиќ венец лак.Ако имате подебели banister или друго парче мебел гигант лак треба да лесно се вклопуваат околу, можете да додадете zip вратоврска или продолжен пресврт жица за да се обезбеди лак стабилноста.Тоа е толку лесно како што е 1-2-3!Широко се применува : Божиќ лак украси се многу добри елка украси, која може да се примени за да ги красат Новогодишни венци, скалило banisters, Новогодишни елки, подарок случај, влезна врата, прозорец, камини, mantel, огради, светилка мислења, свадба декорација и така on Click Додади во Кошничка копчето за СЕГА да се добие headstart оваа сезона - пред вашите соседи се каже "О, елени!Јас чекав предолго да се најдат високо-квалитетни лакови!"Спецификација : Боја : 2 colors Weight : за 35g Material : Grosgrain ribbon Size : Коса Clip Length 4.5 cm Package се Вклучени : 20 x Божиќ Лак Забелешки : 1. Големината е рачно да се мери и може да има толеранција на 1 до 2 cm, што е нормално.2. Се должи на разликите помеѓу различните прикази, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на проектот.Ви благодариме!.

Клучни карактеристики

Color:
2 colors
Weight:
about 35g
Material:
Grosgrain ribbon
Size:
Hair Clip Length 4.5cm
Package Included:
20 x Christmas Bow :
Notes:
1. The size is manually measured and may have a tolerance of 1 to 2 cm, which is normal. :
2. Due to differences between the different displays, the image may not reflect the actual color of the project. Thank you! :

Им се допаѓа и на купувачите