.

.

Саудиска Арабија Модел Авион Боинг B747-400 47 см Авиони под-Авион со Тркала Без Светла

Саудиска Арабија Модел Авион Боинг B747-400 47 см Авиони под-Авион со Тркала Без Светла

мислење на клиентот:

DEN 1408.80
Достапност
Во достапна форма

Материјал : смола и легури.snap-in тип без поврзување на хард пластични материјали со совршени детали.летање минијатурни модели во размер авион модел кој одговара на вас.исклучителна пакување-ние ќе се користи исклучителна пакување и добро заштитена модел кутија за пакување.може да се користи како роденденски подароци, одмор подароци, е добар избор за пријатели кои сакаат авијација.Им даде на децата на простор сон.Омилени на децата со простор соништа.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите