.

.

Автомобил LED Лента на Светлина, LED Мулти-Боја Автомобил Внатрешни Светла Под Осветлување Водоотпорен Комплет со Звук Активна Функција и Безжичен Далечински Управу?

Автомобил LED Лента на Светлина, LED Мулти-Боја Автомобил Внатрешни Светла Под Осветлување Водоотпорен Комплет

мислење на клиентот:

DEN 1783.20
Достапност
Во достапна форма

[Wireless звук remote control] : Со безжичен далечински управувач, можете да го промените LED боја и ја прилагодите светлината.Со звукот активирање на функцијата, што исто така, може да ја промените бојата според музичкиот ритам и звук. [Различни начини] : Оваа светлина поддржува безжичен далечински управувач, дишење на владата, боја циклус, самоодни музика, затворен светлина контрола, ја следи музика и да уживаат во атмосферата во внатрешноста на автомобилот. [Визуелно уживање] : Висока осветленост!Ѕвезденото skylights на нозете ви донесе романтична атмосфера, идеален за автомобил на ентериери, и може да се користи на сите автомобили. [Повеќе намени] : Направен од гума, ПВЦ материјал, водоотпорен, анти-судир, отпорност на корозија.Не само за автомобили, но исто така и за ТВ навалите осветлување, затворен кабинети, КТВ, партии. [Лесна инсталација] : Најдете фиксна позиција, и се држи една страна до подножјето база со Лепенка и другата страна на грбот на светлината бар. ☛ Најдобар избор за автомобил декорација / осветлување-овие амбиентална LED светла се идеални за украсување автомобил ентериери или dashboards, правење на вашиот автомобил свежи, заводлива, пријатен модерен и атрактивен.Производ параметри : Производ модел : A13 Работен напон : 5 V Производ моќ : 3.9 W Производ големина : 239 * 18 * 30мм Производ живот : повеќе од 10.000 часа Применливи модели : сите модели светла боја : црвена, сина, зелена, жолта, виолетова, бела, мраз сина Производ материјал : ПВЦ случај / кристал абажур поврзување на Линијата : сите USB интерфејс уреди Преглед позиција : позицијата залепи за седиште покрие◆ Повеќе начини : 1. Дишење на владата : во подножјето на светлината постепено згаснува надвор и се затемнува, формирање на дишење на режим на блицот.2. Боја циклус : Континуирано конвертирате 14 видови на боја извори на светлина.3. Самоодни музика : светлата флеш во низа, и ритамот на уреди со покажувач на звучни бранови.Звукот не флеш полека.4. Затворена светлина контрола : ритамот на звукот е откриен и звукот не е светла.◆ Пакување содржина : 1.Алкохол pack2. Adhesive3. Velcro4. USB cable5.Далечински control6. Вози одредување glue7. Светлината bar8. Drive9. поврзување line10.Инструкции.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите