.

.

AMZER Дизајнер на рачно изработени Тенок Snap на тежок Случај за Gionee P7, HD Боја, Ultra Light Назад Случај - Карбонски Влакна Redux Бонбони Црвена 10

AMZER Дизајнер на рачно изработени Тенок Snap на тежок Случај за Gionee P7, HD Боја, Ultra Light Назад Случај

мислење на клиентот:

DEN 351.36
Достапност
Во достапна форма

Случај за вашиот 5.0 инчен Gionee P7 е направен за конечна одговара и максимална заштита.Тенок заштитен snap на школка случај е тренди и импресивно дизајниран случај за вашиот Gionee P7. Тешко задниот поклопец за вашиот Gionee P7 е Ultra light уште Ултра силна полимер тежок случај за да се заштити од шокови.Gionee P7 тенок заштитен случај е Ултра тенок случај го штити вашиот Уред од секојдневниот носат и солза.Отпорност на едно парче задните тенок школка случај слајдови лесно во и надвор од вашиот џеб или торба за размена на инстант телефон пристап.Персонализирајте го вашиот Gionee P7 додека сте го заштити.Овој дизајнер случај се обликува од трајни тешко Школка и прелиена со исклучување со мека заврши.Случајот е во состојба да се спротивстави на шок од случајно удари и капки, Обезбедување на крајната во телефонот заштита.Овој дизајнер случај прилепува совршено околу вашиот уред и карактеристики прецизни cutouts за сите пристаништа и контроли.Па додадете слој на забава и слој на заштита на вашата Gionee P7 со дизајнер случај.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите