.

.

Jamaican Манго & Вар Црна рицинус 4 оз - НАМЕСТЕТЕ го НА 2

Jamaican Манго & Вар Црна рицинус 4 оз - НАМЕСТЕТЕ го НА 2

мислење на клиентот:

DEN 718.80
Достапност
Во достапна форма

Едноставно Најдобар, Моќни и повеќенаменска благотворно природни масла.Само најдобрите Jamaican castor година се избрани и земјата рачно да се произведуваат нашите ексклузивни комерцијален мешавина.Совршен и брзо се апсорбира - од суштинско значење за секојдневна употреба.Негување состојки replenishes губење на влагата и ја намалува снегулки и чешање предизвикани од сув скалп.Совршен масло да помогне за зајакнување на коренот и да го стимулира растот на косата, додавајќи сјај и живот назад кон оштетени досадна се заклучува.Промовира Прекрасна Блескав Кожата, Љубов кожата сте во!Природни лековити својства кои веднаш хидрат и апсорбира - што резултира со здрава и еластична кожа.Исто така, помага да се поправи ожилно ткиво, намалување на стрии, дури и тонови на кожата, и се борат против акни.Расте Бујни Трепки & Храбар Веѓите, Богата со витамини и масни киселини, протеини, подмладување на фоликулите да се промовира подебели веѓи и подолги трепки.Одлично за секојдневна употреба.Се поголем и bolder е секогаш подобро!.Нашата Гаранција За Вас, Нашата нова Groganics линија е repackaged и reformulated со моќен природен, drug-free состојки наместо на DHT.Ако не сте 100% задоволни, ние ќе рефундирање на вашите куповна цена - без прашања праша. 2.

Клучни карактеристики

Им се допаѓа и на купувачите